JW Player (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: Tag
gl: Etiqueta

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Top
gl: Superior

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Bottom
gl: Botón

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Installed correctly
gl: Instalado correctamente

en: Skin
gl: Tema

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: pixels
gl: píxeles

en: Sharing
gl: Compartir

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
