JW Player (8.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: List
hi: सूची

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Tag
hi: अंकितक

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Top
hi: ऊपर

en: Email
hi: ईमेल

en: Bottom
hi: तल

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: Machine-readable name
hi: मशीन पठनीय नाम

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
