JW Player (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tag
lv: Birka

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Top
lv: Augša

en: Email
lv: E-pasts

en: Bottom
lv: Apakša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Client
lv: Klients

en: Sites
lv: Vietnes

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: pixels
lv: pikseļi

en: Sharing
lv: Koplietošana

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Responsive
lv: Responsīvs
