JW Player (8.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Email
mr: ईमेल

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
