JW Player (8.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Installed correctly
pl: Zainstalowano pomyślnie

en: Client
pl: Klient

en: Skin
pl: Skórka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Add new preset
pl: Dodaj nowe ustawienie

en: Delete preset
pl: Usuń ustawienia

en: pixels
pl: piksele

en: Create new preset
pl: Stwórz nowe ustawienie

en: Sharing
pl: Udostępnianie

en: Mute
pl: Wyciszenie

en: Preset name
pl: Nazwa presetu

en: Aspect ratio
pl: Proporcje

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Over
pl: Nad

en: Manage presets
pl: Zarządzanie zestawami

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Responsive
pl: Responsywny
