JW Player (8.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Tag
sv: Etikett

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Top
sv: Överst

en: Email
sv: E-post

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Installed correctly
sv: Installerad utan problem

en: Client
sv: Klient

en: Sites
sv: Webbplatser

en: Skin
sv: Skal

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Add new preset
sv: Lägg till ny förhandsinställning

en: Delete preset
sv: Radera förhandsinställning

en: pixels
sv: pixlar

en: Sharing
sv: Delning

en: Description: @desc
sv: Beskrivning: @desc

en: Aspect ratio
sv: Bildförhållande

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Manage presets
sv: Hantera förinställningar

en: Preview image style
sv: Förhandsgranska bildstil

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Responsive
sv: Följsam
