JW Player (8.x-1.0-beta5) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Email
am: ኢሜይል
