JW Player (8.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Top
ar: الأعلى

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: pixels
ar: بكسلات

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Preview image style
ar: معاينة نمط الصورة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
