JW Player (8.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Top
eu: Goian

en: Email
eu: Eposta

en: Bottom
eu: Behean

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Add new preset
eu: Gehitu aurrezarpen berria

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa
