JW Player (8.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
