JW Player (8.x-1.0-beta5) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ
