JW Player (8.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Top
sk: Navrch

en: Email
sk: E-mail

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Installed correctly
sk: Nainštalované korektne

en: Sites
sk: Stránky

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Add new preset
sk: Pridať nové prednastavenie

en: Delete preset
sk: Odstrániť predvoľbu

en: pixels
sk: pixelov

en: Sharing
sk: Zdieľanie

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
