JW Player (8.x-1.0-beta5) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Top
te: పైన

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
