JW Player (8.x-1.0-beta5) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Email
th: อีเมล

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Advertising
th: ติดต่อลงโฆษณา

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: pixels
th: พิกเซล

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
