JW Player (8.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Top
uk: Зверху

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Bottom
uk: Знизу

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Installed correctly
uk: Встановлено належним чином

en: Autostart
uk: Автозапуск

en: Client
uk: Клієнт

en: Sites
uk: Сайти

en: Skin
uk: Обкладинка

en: Preset
uk: Попередня установка

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Add new preset
uk: Додати новий набір правил

en: Twitter
uk: Твітер

en: Delete preset
uk: Вилучити набір правил

en: pixels
uk: пікселів

en: Sharing
uk: Обмін

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Description: @desc
uk: Опис: @desc

en: Aspect ratio
uk: Пропорції

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Over
uk: Накладання

en: Manage presets
uk: Керування конфігураціями

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Aspect Ratio
uk: Співвідношення сторін

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Google Plus
uk: Google +

en: Skin: @skin
uk: Обкладинка: @skin

en: Enabled status of the configuration entity
uk: Увімкнений стан сутності-конфігурації
