JW Player (8.x-1.0-beta6) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
