JW Player (8.x-1.0-beta7) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Installed correctly
el: Εγκαταστάθηκε επιτυχώς

en: Skin
el: Θέμα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Description: @desc
el: Περιγραφή: @desc

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
