JW Player (8.x-1.0-beta7) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Top
et: Ülesse

en: Email
et: E-kiri

en: Bottom
et: Alumine

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Client
et: Klient

en: Skin
et: Kujundus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: pixels
et: pikslit

en: Sharing
et: Jagamine

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Aspect Ratio
et: Külgede suhe

en: Responsive
et: Adapteeruv
