JW Player (8.x-1.0-beta7) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Email
ur: ای میل
