JW Player (8.x-1.0-beta7) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Top
cs: Nahoru

en: Email
cs: E-mail

en: Bottom
cs: Dole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Machine name
cs: Strojový název

en: pixels
cs: pixelů

en: Sharing
cs: Sdílení

en: Description: @desc
cs: Popis: @desc

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Responsive
cs: Responzivní
