JW Player (8.x-1.0-beta7) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Twitter
kk: Твиттер
