JW Player (8.x-1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Bottom
sr: Дно

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
