JW Player (8.x-1.0-beta7) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்
