JW Platform Media Source (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Search
am: ፈልግ

en: ID
am: አይዲ
