JW Platform Media Source (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Media
be: Мультымедыя

en: Duration
be: Працягласць
