JW Platform Media Source (1.0.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Duration
bg: Период
