JW Platform Media Source (1.0.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Status
fr: État

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Media
fr: Média

en: Duration
fr: Durée

en: Embed
fr: Intégré

en: Video URL
fr: URL de la vidéo
