JW Platform Media Source (1.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Duration
gl: Duración

en: Embed
gl: Incrustar
