JW Platform Media Source (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Media
hr: Mediji

en: Duration
hr: Trajanje
