JW Platform Media Source (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: ID
is: Kenni

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni
