JW Platform Media Source (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Status
it: Stato

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Duration
it: Durata

en: Embed
it: Integra
