JW Platform Media Source (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
