JW Platform Media Source (1.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard
