JW Platform Media Source (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Duration
sk: Trvanie

en: Embed
sk: Vložiť
