JW Platform Media Source (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi
