JW Platform Media Source (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Search
te: వెతుకు

en: Duration
te: నిడివి
