JW Platform Media Source (1.0.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: ID
az: İD

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Duration
az: Müddət

en: Embed
az: Yerləşdirin
