JW Platform Media Source (1.0.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Search
id: Pencarian

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Duration
id: Durasi

en: Embed
id: Lekatkan

en: Video URL
id: URL video
