JW Platform Media Source (1.0.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം
