JW Platform Media Source (1.0.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Status
fa: وضعیت

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: ID
fa: هویت

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Duration
fa: مدت

en: Embed
fa: جایگذاری
