JW Platform Media Source (1.0.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Search
pt: Buscar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Media
pt: Mídia

en: Duration
pt: Duração

en: Embed
pt: Incorporar

en: Video URL
pt: URL do vídeo
