JW Platform Media Source (1.0.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Embed
sv: Bädda in

en: Video URL
sv: URL för video
