JW Platform Media Source (1.0.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: ID
ur: شناخت
