JW Platform Media Source (1.0.3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Search
cs: Hledat

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Duration
cs: Trvání

en: Embed
cs: Vložit

en: Video URL
cs: Adresa URL videa
