JW Platform Media Source (1.0.3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Thumbnail
de: Miniaturbild

en: Media
de: Medien

en: Duration
de: Dauer

en: Embed
de: Einbetten

en: Video URL
de: Video-URL
