JW Platform Media Source (1.0.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Duration
el: Διάρκεια
