JW Platform Media Source (1.0.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: ID
eo: Identigilo
