JW Platform Media Source (1.0.3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Status
fil: Kalagayan

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan
