JW Platform Media Source (1.0.3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Media
hy: Մեդիա
