JW Platform Media Source (1.0.3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Status
ja: 状態

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Media
ja: メディア

en: Duration
ja: 期間

en: Embed
ja: エンベッド

en: Video URL
ja: 動画URL
